Witaj na naszym BLOGU

niecodzienny BLOG

Stały klient czy jeszcze nie?

Istotną rzeczą dla firmy jest pozyskiwanie nowych klientów. Jednak równie ważnym elementem powinno stać się utrzymanie relacji na dłużej z klientem, który już skorzystał z naszych usług.

Kryteria jakimi kieruje się potencjalny klient wybierając usługodawcę są bardzo zróżnicowane. Począwszy od ceny, możliwość pozyskania szerokiej gamy usług do tego, czy dana firma i osoby w niej pracujące są ekspertami w swojej branży.

Read more

Film Reklamowy

W dzisiejszym świecie reklama jest wszechobecna wokól nas. Gdzie się nie spojrzy wszędzie sa reklamy zachecające do zakupu konkretnych produktów lub filmy wizerunkowe mające za zadanie ocieplić wizerunek firmy. Co zrobić żeby film reklamowy się sprzedał?

Read more

Koncerty i transmisje na żywo

ArtMovie to nie tylko filmy ślubne. To także wiele innych ciekawych projektów.

Jednym z nich jest  coroczne wydarzenie, które odbywa się w Boże Ciało we Włocławku. Mowa tu o ,,Koncercie Uwielbienie”. Koncert ten znacznie wyróżnia się na tle innych imprez organizowanych w naszym mieście. Impreza ta już od paru lat wpisuje się w nasz terminarz zleceń. Często relacje z tego wydarzenia zaczynaliśmy jeszcze przed premierą. Nagrywaliśmy artystów podczas prób czy kręciliśmy wywiady.

Read more